Günümüzde akıllı telefonlardan yüksek beklentilerimiz var. Gelişen teknoloji bu beklentileri her geçen gün artırıyor. Fakat aynı zamanda bu beklentileri karşılamak için yüksek ücretler ödemek istemiyoruz haliyle. Yani hem iyi bir teknoloji hem de uygun fiyat arıyoruz. Yeni Pixel 3a ve Pixel 3a XL, yüksek fiyatlı telefonların yarı fiyatına, istediğimiz neredeyse tüm özellikleri barındırıyor.

Erişilebilir Fiyat Mükemmel Teknoloji

Pixel 3a, elinize tam oturacak şekilde tasarlandı. Net görüntüler ve parlak ve kaliteli renkler için OLED ekran teknolojisi kullanıldı. Bu telefon yüksek kalite bir telefondan beklediğiniz tüm özellikleri sunuyor. Düşük ışıkta çekim yapabilmek için Google’ın HDR+ teknolojisini kullanarak “Portre Modu, Süper Çözünürlük, Gece Görüşü” gibi özelliklerle gerçekten iyi fotoğraflar çekmenize olanak tanıyor. Tüm fotoğraf ve videolarınızı ücretsiz ve sınırsız depolama alanına kaydedebilir, böylece fotoğraf çekmek istediğinizde “yeterli alan yok” sorunuyla karşılaşmazsınız. Bunun dışında en önemli özelliklerden birisi de tabii ki pil ömrü. 18 watt’lık bir sarj cihazıyla gelen cihaz, 15 dakikalık şarj ile 7 saate kadar çalışıyor. Tam şarjla ise 30 saat! Evet biliyoruz hepimiz için en önemli detaylardan birisi bu.

3 yıllık güvenlik ve işletim sistemi güncellemeleri sağlayarak telefonunuzu tehditlere karşı koruyabilirsiniz. Tüm akıllı telefonlar arasında en yüksek güvenliğe sahip olan Pixel 3a, en hassas verilerinizi korumak için size en uygun ortamı yaratıyor. Titan M Çipi’yle birlikte gelen telefonda her türlü hassas verinizi gönül rahatlığı ile saklayabilirsiniz.

Yorum Yapın